Marathon Results

Age GroupTitleWinner Name
Under-10 Boys1st WinnerAtmaram Gounday
 2nd WinnerAnurag Sonkar
 3rd WinnerHrishkesh Prasanna
 4th WinnerRahul Choubay
 5th WinnerSuyog S. Waje
 6th WinnerSatyam R. Choudhary
 7th WinnerHarsh K. Shirolkar
 8th WinnerVishal Yadav
 9th WinnerSuraj Yadav
 10th WinnerYash Kamble

Age GroupTitleWinner Name
Under-10 Girls1st WinnerJestin Baba
 2nd WinnerSania Rane
 3rd WinnerRoshani Pandit
 4th WinnerIsha Panchal
 5th WinnerDivya Gowda
 6th WinnerGuddiya Gupta
 7th WinnerNidhi Chavan
 8th WinnerSanskriti Hari Desai
 9th WinnerNamrata Yadav
 10th WinnerKshitija Dingankar

Age GroupTitleWinner Name
Under-12 Boys1st WinnerPrathmesh Shanvi
 2nd WinnerKetan Chavan
 3rd WinnerMahendra Shitkar
 4th WinnerSwapnil Chande
 5th WinnerDhanjay Verma
 6th WinnerPawan Mosakar
 7th WinnerMandar Hukum
 8th WinnerGanesh Pandit
 9th WinnerSarvesh Sawant
 10th WinnerShubham Yadav

Age GroupTitleWinner Name
Under-12 Girls1st WinnerManasi Kadam
 2nd WinnerAkansha Bhandari
 3rd WinnerSushmita Koli
 4th WinnerSiddhi Ghadi
 5th WinnerSwati Mishra
 6th WinnerHarshita
 7th WinnerSayyad Anam
 8th WinnerRavina Bhikne
 9th WinnerSarika More
 10th WinnerDivya Shingra

Age GroupTitleWinner Name
Under-14 Boys1st WinnerYash Shirolkar
 2nd WinnerVishal Ngale
 3rd WinnerOmkar P. Dhaval
 4th WinnerSagar A. Madav
 5th WinnerMayur Palikar
 6th WinnerPratik Pawar
 7th WinnerMaequeen Fromer
 8th WinnerChandra Yadav
 9th WinnerSagar Bhave
 10th WinnerAshish Chaurasya

Age GroupTitleWinner Name
Under-14 Girls1st WinnerDeepali Bhoir
 2nd WinnerHarshala Bamane
 3rd WinnerSimaran Borkar
 4th WinnerShivani Jadhav
 5th WinnerSamiksha Jadhav
 6th WinnerRakhi Gupta
 7th WinnerRipansi Singh
 8th WinnerJagruti Ram
 9th WinnerAkshata Shelar
 10th WinnerPriyanka Ingale

Age GroupTitleWinner Name
Under-17 Boys1st WinnerAnil Yadav
 2nd WinnerManjit Singh
 3rd WinnerMayur Bhivare
 4th WinnerKiran Kokhale
 5th WinnerSauvrabh Bhandari
 6th WinnerNitin Kashayap
 7th WinnerSonny Singh
 8th WinnerVipul Thombare

Age GroupTitleWinner Name
Under-17 Girls1st WinnerMayuri Sutar
 2nd WinnerJyoti Punjabi
 3rd WinnerAarti Madan
 4th WinnerPrajakta Pawar
 5th WinnerPooja Surve
 6th WinnerReshma Dhinge
 7th WinnerManasi Rahate
 8th WinnerRupa K. Singh
 9th WinnerAsha Pokharel
 10th WinnerSiddhi Shetty

Age GroupTitleWinner Name
Open Mens1st WinnerDevandra Singh
 2nd WinnerBrijalal Bind
 3rd WinnerChetan Agali
 4th WinnerMadan Konboliba
 5th WinnerRajkumar Kapil Singh
 6th WinnerEknath Sambaji
 7th WinnerManoj Ram
 8th WinnerLalan Gupta
 9th WinnerShailesh More
 10th WinnerNilesh Tawade

Age GroupTitleWinner Name
Open Womens1st WinnerReshma Salvi
 2nd WinnerAbhiram Prasanna
 3rd WinnerTrupti Nakhara
 4th WinnerPriyush Pandey
 5th WinnerChandra Batawali
 6th WinnerShobha Desai
 7th WinnerPooja Kochorekar
 8th WinnerVimala Tiwari
 9th WinnerShradha Mandavkar
 10th WinnerShasi Yadav

Age GroupTitleWinner Name
Above 45 Mens Group1st WinnerSayaji Jadhav
 2nd WinnerApura Kumar Das
 3rd WinnerPrasannan Krishanan
 4th WinnerS. B. Anwar
 5th WinnerMahadev Sanjeskar
 6th WinnerChandrakant R. Birje
 7th WinnerDhirendra Shukla
 8th WinnerSantosh Vartak
 9th WinnerDavid Desouza
 10th WinnerChandrakant Kulkarni

Age GroupTitleWinner Name
Above 45 Womens Group1st WinnerPramila Bhandari
 2nd WinnerLipika Savalkar
 3rd WinnerLiji Babu
 4th WinnerUjawala Madhan
 5th WinnerChayya Tanna