Running 50 Meter Results

Age GroupTitleWinner Name
Under 6 Boys Group1st WinnerShyam Singh
 2nd WinnerAltamas Diltkan
 3rd WinnerTanuj P. Manoj

Age GroupTitleWinner Name
Under 6 Girls Group1st WinnerSiya Sawant
 2nd WinnerAmuruta Bedorkar
 3rd WinnerAditi Dongre

Age GroupTitleWinner Name
Under-8 Boys1st WinnerRohan More
 2nd WinnerKaran Singh
 3rd WinnerAnkit Yadav

Age GroupTitleWinner Name
Under-8 Girls1st WinnerIsha Panchal
 2nd WinnerSaloni Dandekar
 3rd WinnerNidhi Chawan

Age GroupTitleWinner Name
Under-10 Boys1st WinnerOmkar Jadhav
 2nd WinnerPawan Kongar
 3rd WinnerVijay Jamhankar

Age GroupTitleWinner Name
Under-10 Girls1st WinnerSanika More
 2nd WinnerNishita Thakur
 3rd WinnerSrishti Singh

Age GroupTitleWinner Name
Under-12 Boys1st WinnerPradumn Vishwakarma
 2nd WinnerMithilesh Khambe
 3rd WinnerAdesh Padrat

Age GroupTitleWinner Name
Under-12 Girls1st WinnerAanchal Lulla
 2nd WinnerAvantika Guhangarkar
 3rd WinnerAkanksha Yadav

Age GroupTitleWinner Name
Under-14 Boys1st WinnerAmit Singh
 2nd WinnerHarshal Dave
 3rd WinnerRajesh Choudhary

Age GroupTitleWinner Name
Under-14 Girls1st WinnerMansi Chindarkar
 2nd WinnerUrja Londhe
 3rd WinnerNidhi Shah

Age GroupTitleWinner Name
Under-16 Boys1st WinnerAniket Indulkar
 2nd WinnerRajesh Vichare
 3rd WinnerMalesh Khambe

Age GroupTitleWinner Name
Under-16 Girls1st WinnerPrajakta Pawar
 2nd WinnerAnuja Nayak
 3rd WinnerReshma Hinge

Age GroupTitleWinner Name
Under 18 Boys Group1st WinnerPavan Visawadia
 2nd WinnerRocky Barboza
 3rd WinnerDilip Gupta

Age GroupTitleWinner Name
Under 18 Girls Group1st WinnerVirashree Bole
 2nd WinnerBhakti Padwal
 3rd WinnerNishita Rathod

Age GroupTitleWinner Name
Above 18 Boys Groups1st WinnerHitesh Jadhav
 2nd WinnerSagar Singh
 3rd WinnerNitesh Dubey

Age GroupTitleWinner Name
Above 18 Girls Group1st WinnerVimala Tiwari
 2nd WinnerSonali Gavankar
 3rd WinnerNikita Chavan

Age GroupTitleWinner Name
Above 30 Women Group1st WinnerNirmala P. Wad
 2nd WinnerVaishali V. Joglekar
 3rd WinnerMeghana A. Sawant

Age GroupTitleWinner Name
Open Group Men1st WinnerMilind Chindarkar
 2nd WinnerVinay Sawant
 3rd WinnerMukesh Trivedi

Age GroupTitleWinner Name
Special Group1st WinnerMegha Sharma
 2nd WinnerKomal Bansode
 3rd WinnerNikhil Bhole
 4th WinnerYusuf Ali
 5th WinnerDhawnil Ved
 6th WinnerSohail Sheikh

Age GroupTitleWinner Name
Hearing Impaired Boys Group1st WinnerAnkit Panchal
 2nd WinnerDayaram Ahire
 3rd WinnerMadhav Gaikwad

Age GroupTitleWinner Name
Hearing Impaired Girls Group1st WinnerPuja Kolge
 2nd WinnerPriyanka Patil
 3rd WinnerIndrayani Bhosale