Marathon Results

Age GroupTitleWinner Name
Under-10 Boys1st WinnerRishikesh Prasannan
 2nd WinnerPratik Pawar
 3rd WinnerHarsh Katkar
 4th WinnerTushar Rathod
 5th WinnerViraj Patil
 6th WinnerPranav Kamble
 7th WinnerRoshan Paswan
 8th WinnerShantanu Shinde
 9th WinnerKuldeep Narkar
 10th WinnerHarsh Shiralkar

Age GroupTitleWinner Name
Under-10 Girls1st WinnerKashish Jain
 2nd WinnerNeha Gavanang
 3rd WinnerDisha Chandak
 4th WinnerKajal Sangle
 5th WinnerSakshi Jadhav
 6th WinnerSaniya Rane
 7th WinnerDevika Pandit
 8th WinnerRutuja Bhatkhande
 9th WinnerDiksha Belavadekar
 10th WinnerRitika Gohil

Age GroupTitleWinner Name
Under-12 Boys1st WinnerDarshan Bhalk
 2nd WinnerSatish Yadav
 3rd WinnerDanyanish Pathak
 4th WinnerMuftafa Pathan
 5th WinnerAshok Yadav
 6th WinnerPranay Bavdane
 7th WinnerShubham Dubey
 8th WinnerAnkit Ghat
 9th WinnerAkash Jaiswal
 10th WinnerAkash Yadav

Age GroupTitleWinner Name
Under-12 Girls1st WinnerJeslin Babu
 2nd WinnerAshrita Gavand
 3rd WinnerManali Kajare
 4th WinnerKaruna M.
 5th WinnerSamiksha Chavan
 6th WinnerSiddhi Teran
 7th WinnerSejal D.
 8th WinnerNital Narkar
 9th WinnerAditi Rane
 10th WinnerJaya Gupta

Age GroupTitleWinner Name
Under-14 Boys1st WinnerSaurabh Bhandari
 2nd WinnerYash Shiralkar
 3rd WinnerSagar Malik
 4th WinnerVishal Ugale
 5th WinnerJaiprakash Yadav
 6th WinnerKaran Mane
 7th WinnerShubham Madhavi
 8th WinnerShivam Dubey
 9th WinnerShubham Bhosale
 10th WinnerAvinash Tambe

Age GroupTitleWinner Name
Under-14 Girls1st WinnerSayali Mhaisdhune
 2nd WinnerManjari Kadam
 3rd WinnerYasha Aiyer
 4th WinnerShweta Rathod
 5th WinnerPratiksha Mahajan
 6th WinnerMehak Bhandari
 7th WinnerAishwarya Pille
 8th WinnerSwati Mishra
 9th WinnerSanika More
 10th WinnerPriyanka Chavan

Age GroupTitleWinner Name
Under-17 Boys1st WinnerAtul Salunkhe
 2nd WinnerKaran Patil
 3rd WinnerBidan Das
 4th WinnerMangish Aresekar
 5th WinnerKaran Mali
 6th WinnerAravind Saroj
 7th WinnerSamrat Potenavru
 8th WinnerVishal Singh
 9th WinnerMukesh Singh
 10th WinnerSanjay P

Age GroupTitleWinner Name
Under-17 Girls1st WinnerMayuri Sutar
 2nd WinnerHarshali Bhosale
 3rd WinnerSejal Kadam
 4th WinnerPragati Dhane
 5th WinnerTejashri kerkar
 6th WinnerJagruti Rane
 7th WinnerSangita Chaurasiya
 8th WinnerSimaran Barekar
 9th WinnerMayuri Jadhav
 10th WinnerNandita Utekar

Age GroupTitleWinner Name
Open Mens1st WinnerSunil Prasad
 2nd WinnerShailesh Gangoda
 3rd WinnerAnil Yadav
 4th WinnerDevendra Singh
 5th WinnerPrakash Dhasase
 6th WinnerRakesh Kumar
 7th WinnerUmesh Gavhane
 8th WinnerGanesh Khose
 9th WinnerRahul Yadav
 10th WinnerDarmendra Bind

Age GroupTitleWinner Name
Open Womens1st WinnerSupriya Patil
 2nd WinnerHeena Mali
 3rd WinnerSohiya Mokal
 4th WinnerAarri Surve
 5th WinnerDarshana Sakpal
 6th WinnerJyoti Panjabi
 7th WinnerShital Chavan
 8th WinnerAkshaya Gawade
 9th WinnerVruttika Dhore
 10th WinnerSeema Seth

Age GroupTitleWinner Name
Above 45 Mens Group1st WinnerPrasannan
 2nd WinnerShakti Pada Dey
 3rd WinnerSanjay Bandiwadekar
 4th WinnerNitin Bhangire
 5th WinnerMadhukar Kadam
 6th WinnerRamchandra N.
 7th WinnerGanesh Jadhao
 8th WinnerVenkatesh Gavankar
 9th WinnerTrivin Sharma
 10th WinnerDr. Kulkarni

Age GroupTitleWinner Name
Above 45 Womens Group1st WinnerLata Jain
 2nd WinnerLiji Babu
 3rd WinnerNilima Karve
 4th WinnerAnupama Gupta
 5th WinnerNeela Sardesai
 6th WinnerAmaravati Yadav
 7th WinnerDaksha Kanavia
 8th WinnerTanvi Shanbhag
 9th WinnerPrimla Hingorani