Running 50 Meter Results

Age GroupTitleWinner Name
Under 16 Girls Special GroupWinnerIndrayani Bhosale
 Runner up WinnerSarita Jadhav
 2nd Runner Up WinnerNeha Ghanekar

Age GroupTitleWinner Name
Under 16 Boys Special GroupWinnerArif Sayyad
 Runner up WinnerDyaram Ahire
 2nd Runner Up WinnerManish

Age GroupTitleWinner Name
Under 12 Girls Special GroupWinnerSamruddhi
 Runner up WinnerDisha
 2nd Runner Up WinnerSailee

Age GroupTitleWinner Name
Under 12 Boys Special GroupWinnerShashiraj Jagtap
 Runner up WinnerPritam
 2nd Runner Up WinnerSandesh

Age GroupTitleWinner Name
Under 4 GirlsWinnerSamara
 Runner up WinnerManasvi
 2nd Runner Up WinnerMahek

Age GroupTitleWinner Name
Under 4 BoysWinnerRudra Mishra
 Runner up WinnerSamayak
 2nd Runner Up WinnerPranay

Age GroupTitleWinner Name
Under 20 GirlsWinnerRucha Nomule
 Runner up WinnerShraddha Haryan
 2nd Runner Up WinnerDeepali Pendhari

Age GroupTitleWinner Name
Under 20 BoysWinnerPavan Vasawade
 Runner up WinnerSaterndra Singh
 2nd Runner Up WinnerOmakar Joshi

Age GroupTitleWinner Name
Under 6 Boys GroupWinnerShreyas
 Runner up WinnerDhruv
 2nd Runner Up WinnerNeel

Age GroupTitleWinner Name
Under 6 Girls GroupWinnerYadna Shinde
 Runner up WinnerRujata
 2nd Runner Up WinnerDevika

Age GroupTitleWinner Name
Under-8 BoysWinnerSandeep Yadav
 Runner up WinnerYash Jadhav
 2nd Runner Up WinnerRudra Lad

Age GroupTitleWinner Name
Under-8 GirlsWinnerRiya Bhave
 Runner up WinnerAmruta Bedekar
 2nd Runner Up WinnerNeha Gupta

Age GroupTitleWinner Name
Under-10 BoysWinnerRoshan Paswan
 Runner up WinnerMegh Roy
 2nd Runner Up WinnerPranay Panchal

Age GroupTitleWinner Name
Under-10 GirlsWinnerKashish Jain
 Runner up WinnerJovita Gomes
 2nd Runner Up WinnerMunmay Palavi

Age GroupTitleWinner Name
Under-12 GirlsWinnerVikas Singh
 Runner up WinnerVikalp Ravande
 2nd Runner Up WinnerVikas Jain

Age GroupTitleWinner Name
Under-14 BoysWinnerKamalesh Raghav
 Runner up WinnerSahikh Sakil
 2nd Runner Up WinnerAniket Tambe

Age GroupTitleWinner Name
Under-14 GirlsWinnerTwinkle Naik
 Runner up WinnerShrushti Bomble
 2nd Runner Up WinnerJaace Rahate

Age GroupTitleWinner Name
Under-16 BoysWinnerVinay Poojari
 Runner up WinnerYash Mangavi
 2nd Runner Up WinnerRahul Hardikar

Age GroupTitleWinner Name
Under-16 GirlsWinnerAnagha Kardikar
 Runner up WinnerSanika Kanalkar
 2nd Runner Up WinnerVaishnavi Ghogale

Age GroupTitleWinner Name
Under 18 Boys GroupWinnerKaran Kalekar
 Runner up WinnerFazil Quazi
 2nd Runner Up WinnerSagar Amin

Age GroupTitleWinner Name
Under 18 Girls GroupWinnerBhakti Bagwe
 Runner up WinnerVedashri Rane
 2nd Runner Up WinnerMohini Patil

Age GroupTitleWinner Name
Open MensWinnerRahul Ranjane
 Runner up WinnerRohit Bhoite
 2nd Runner Up WinnerSaurabh Mayekar

Age GroupTitleWinner Name
Open WomensWinnerTrupti Nakhava
 Runner up WinnerSharmila Shetty
 2nd Runner Up WinnerShweta Khamakar

Age GroupTitleWinner Name
Special Group BoysWinnerNikhil Shivgan
 Runner up WinnerAryan Kambli

Age GroupTitleWinner Name
Special Group GirlsWinnerBhumi Bharmani
 Runner up WinnerReshmi Vagela
 2nd Runner Up WinnerManish Chaudhary