Marathon Results

Age GroupTitleWinner Name
Under-10 Boys1st WinnerRishikesh Prasannan
 2nd WinnerPrathamesh Durgaval
 3rd WinnerViraj Patil
 4th WinnerAjay Mukti
 5th WinnerVarun Pendurkar
 6th WinnerAditya
 7th WinnerOmkar Shinde
 8th WinnerAnuj Pathav
 9th WinnerAjit Yadav
 10th WinnerRohit Yadav

Age GroupTitleWinner Name
Above 42 Womens Group1st WinnerNilima Karve
 2nd WinnerLata Jain
 3rd WinnerArudhanti Kandekar
 4th WinnerPrimla Hingarani

Age GroupTitleWinner Name
Under-10 Girls1st WinnerNeha Govnavy
 2nd WinnerRiddhi Aiyar
 3rd WinnerMonalisha Sau
 4th WinnerPiptee Verma
 5th WinnerArchita Panwalkar
 6th WinnerNamrata Yadav
 7th WinnerKhushi Yadav
 8th WinnerAditi Lokare
 9th WinnerSwapnili Khadas
 10th WinnerSamidha Ghag

Age GroupTitleWinner Name
Under-12 Boys1st WinnerBhavesh Batale
 2nd WinnerAshok Yadav
 3rd WinnerTushar Rathod
 4th WinnerSarthak Kheelkar
 5th WinnerHarsh Adkhale
 6th WinnerHarsh Dubey
 7th WinnerShubham Dubey
 8th WinnerRahul Yadav
 9th WinnerUttam Karjekar
 10th WinnerTushar Sharma

Age GroupTitleWinner Name
Under-12 Girls1st WinnerKashish Jain
 2nd WinnerSamiksha Chavan
 3rd WinnerVedika Dharve
 4th WinnerAshrita Gawand
 5th WinnerTejal Jadhav
 6th WinnerManali Jadhav
 7th WinnerDisha Chandak
 8th WinnerSwati Mishra
 9th WinnerSiddhi Yeram
 10th WinnerChetna Naik

Age GroupTitleWinner Name
Under-14 Boys1st WinnerJaiprakash Yadav
 2nd WinnerDeepak Singh
 3rd WinnerKrishna Kesarwani
 4th WinnerRavin Ram
 5th WinnerRaj Parikshit
 6th WinnerPranit Bangur
 7th WinnerVinay Yadav
 8th WinnerAnurag Sonkar
 9th WinnerSuraj Yadav
 10th WinnerSagar Sonawane

Age GroupTitleWinner Name
Under-14 Girls1st WinnerSayali Mhaisdhive
 2nd WinnerJeslin Babu
 3rd WinnerShweta Rathod
 4th WinnerAishwarya Pille
 5th WinnerNiyati Bhandari
 6th WinnerKaruna Nikam
 7th WinnerYasha Aiyer
 8th WinnerMaithali Chavan
 9th WinnerVaibhavi Aughade
 10th WinnerShraddha Borade

Age GroupTitleWinner Name
Under-17 Boys1st WinnerMukesh Bind
 2nd WinnerSanjay Zakane
 3rd WinnerGovind Rajabhare
 4th WinnerYash Shiralkar
 5th WinnerShubham Bhosale
 6th WinnerAjinkya Bhosale
 7th WinnerYadav
 8th WinnerNadar Kannan
 9th WinnerAadesh Padrat
 10th WinnerRoshan Borade

Age GroupTitleWinner Name
Under-17 Girls1st WinnerShiwani Gupta
 2nd WinnerSwpnali Kijbile
 3rd WinnerOmiga Koli
 4th WinnerSejal Kadam
 5th WinnerPragati Dhane
 6th WinnerJagruti Rane
 7th WinnerHarshada Bhamne
 8th WinnerRachana
 9th WinnerNandita Utekar
 10th WinnerShrusti Bunde

Age GroupTitleWinner Name
Open Mens1st WinnerSunil Prasad
 2nd WinnerSheshnath Chauhan
 3rd WinnerShahshikumar Diwakar
 4th WinnerPankaj Chaudhari
 5th WinnerChetan Agate
 6th WinnerRahul Saroj
 7th WinnerChetan
 8th WinnerRajesh Kumar
 9th WinnerMukesh Singh
 10th WinnerAmit Bhosale

Age GroupTitleWinner Name
Open Womens1st WinnerMayuri Sutar
 2nd WinnerDarshana Sakpal
 3rd WinnerUmeshwari Gawli
 4th WinnerVandana Ahire
 5th WinnerManasvi Kadam
 6th WinnerMayuri Lotankar
 7th WinnerJanu Bapukiste
 8th WinnerSayali Murmure
 9th WinnerKimaya Kamble
 10th WinnerAnuradha Phatak

Age GroupTitleWinner Name
Above 45 Mens Group1st WinnerP. K. Prasanad
 2nd WinnerShridhar Shirke
 3rd WinnerSanjay Bandiwadekar
 4th WinnerShridhar Dhaundiyal
 5th WinnerShakti Dey
 6th WinnerNitin Bhangire
 7th WinnerMadhukar Kadam
 8th WinnerK. Ramkrishan
 9th WinnerVankatesh Gavankar
 10th WinnerChandrakant Kulkarni